Botox | W jakim wieku wykonać zabieg? Podpowiadamy!

Słynny botoks jest dla osób, które chcą jak najdłużej zachować młodość. Można go również stosować u osób młodych jako profilaktykę tworzenia się zmarszczek. Bardzo dobrze stosuje się go w momencie, gdy zmarszczki nie są tak bardzo widoczne – taki sposób można opóźnić ich powstanie. Zabieg ten stosują osoby, które mają szczególnie silną mimikę twarzy. Botox jest najskuteczniejszą terapią przeciwzmarszczkową.

Jednakże w przypadku zmarszczek bardzo głębokich i mocno utrwalonych należy zabieg powtarzać. Zmarszczki wypełniane są kwasem. Ten cudowny proceder niezwykle pokochały Amerykanki. W europie natomiast zyskał mnóstwo fanów. Jest to jeden z najczęstszy wyborów kobiet z zabiegów medycy estetycznej na świecie. Ta metoda aktualnie jest najbezpieczniejsza i najpopularniejsza w dziedzinie antystarzeniowej.

Oczywiście zdarza się, że przesadzimy z botoksem lub z częstotliwością zabiegów. Konsekwencją tego jest efekt maski. Należy pamiętać, że działanie kwasu ma za zadanie wypełnić zmarszczkę, a nie jej usunięcie. W stosowaniu toksyny botulinowej warto relaksować i eliminować załamania na skórze, które powodują, że wyglądamy ponuro, smutno lub surowo. Oczywiście to działanie nie jest wskazane tylko dla kobiet. Mężczyźni również korzystają z tej usługi, aby poprawić swój wyraz twarzy. Należy pamiętać o tym, że botox może również zniszczyć nasz naturalny wyraz twarzy. Dzieje się tak w momencie, kiedy nadużywamy tej substancji. Wówczas tworzy się efekt maski, który może być bardzo nieestetyczny, ponieważ nie mamy zachowanej swojej naturalnej urody.

Botox Kraków najbliżej Ciebie. Odwiedź Sekrety Piękna i bądź piękna.