Czekoladki dla gości weselnych w mini pudełeczkach

Myśląc o prezentach w kontekście ślubów i wesel zwykle zastanawiamy się, co podarować młodej parze. Jednak, coraz częściej to i oni zastanawiają się, co podarować swoim gościom na pamiątkę tego szczególnego dnia.

Nie mówimy tutaj o żadnych wielkich prezentach, ale o drobnostce, małym upominku, który sprawi przyjemność gościom weselnym. Świetnym pomysłem na taki właśnie weselny suwenir są czekoladki dla gości weselnych .  Organizacja ślubu i wesela angażuje wiele osób, pochłania czas oraz pieniądze. Jest wszak tyle spraw z nią związanych. Sala, w której będzie odbywał się ślub, jej dekoracja, aranżacja stołów, dekoracja stołów, menu, alkohol, muzyka… lista szybko się nie skończy. Organizując wesele chcemy, aby wszyscy dobrze się bawili, aby mieli z tej okazji dobre wspomnienia. Dobrych wspomnień weselnych nie będzie bez zadowolonych gości.

Warto więc pomyśleć o nich w sposób szczególny, np. planując dać im czekoladki ślubne. Czekoladki ślubne to bardzo uniwersalny prezent. Nikt nie powinien poczuć się urażony czy zawiedziony, to w przypadku tych, którzy nie lubią czekolady. Niektórzy szybko, bez mrugnięcia okiem roztopią je w ustach. Inni zaś zachowają na pamiątkę. Bardzo ważne jest przy tym odpowiednio opakować czekoladki z dla gości weselnych. Małe, zgrabne pudełeczko, owleczone delikatną tasiemką będzie świetnym miejscem na czekoladki ślubne. Do tego dołączamy krótki liścik lub adnotację z imionami pary młodej oraz datą ślubu. Możemy także dołączyć, jeśli ktoś lubi, jakiś cytat czy ponadczasową myśl, aby przekaz naszego ślubnego upominku zapadł gościom w pamięci na dłużej. Czekoladki z dla gości weselnych jako pamiątka po weselu to miły, delikatny i dlatego elegancki sposób na wyrażenie wobec gości szacunku oraz wdzięczności za to, że byli z parą młodą podczas tego tak ważnego dla nich dnia.