Gadżety na wesele – przypinki

W pierwszej chwili może się to wydawać nieoczywiste, ale przypinki to wprost doskonałe gadżety. Mam tutaj na myśli oczywiście buttony wykonywane na zamówienie, a więc przypinki z własnym nadrukiem. Dzięki możliwości dowolnej ich personalizacji, da się je z łatwością dostosować do każdej okazji. Przykładem niech będą chociażby przypinki weselne czy jak ktoś woli określać je inaczej – przypinki na ślub. Jak przygotować i skąd wziąć takie produkty?

przykład przypinki weselnej

Jakie przypinki na wesele najlepiej zamówić?

Ich przygotowanie trzeba zacząć od sformułowania ich celu. Da się bowiem wykorzystać przypinki na wesele na przykład do oznaczenia gości czy zabaw na przyjęciu. Równie dobrze można chcieć zrobić z nich pamiątkę i mały wyraz podziękowania dla gości za obecność w tym dniu z parą młodą. W tym pierwszym przypadku zdecydowanie sprawdzą się przypinki z agrafką lub zapinane na magnesie do ubrania. Wszak mają one trzymać się na sukniach i koszulach i być widoczne. W drugim przypadku znacznie lepszym rozwiązaniem będą z kolei przypinki z magnesem na lodówkę. Świetnym wyborem mogą być tutaj też przypinki z magnesem i otwieraczem do kapsli.

Rewers, rozmiar i kształt gadżetu

Sięgając po przypinki na zamówienie jako klienci mamy dosyć duży wybór. Nie chodzi tu wyłącznie o nadruk – do tego wrócę w dalszej części, ale bardziej o typ rewersu przypinki czy jej rozmiary. W przypadku tylnej strony buttona da się wybierać wśród takich rozwiązań jak agrafka, magnes do ubrania, magnes na lodówkę, otwieracz, lusterko i wiele więcej. Najlepiej odwiedzić stronę producenta tychże gadżetów i zerknąć w jego pełną ofertę, by poznać wszystkie rozwiązania. Rozmiarów także jest dość dużo – od całkiem malutkich, przez kilka pośrodku, do imponująco dużych przypinek. Nawet kształt można wybrać, choć większość ofert skupia się wokół klasyki, czyli okrągłych gadżetów. Pomysłem na przypinki weselne mogą być też drewniane przypinki.

Nadruk na przypince weselnej

Pora na nadruk. To niewątpliwie najważniejszy element zamawianego buttona. Projekt graficzny musi być dobrze dopracowany i pasujący do okoliczności. Klient może zająć się jego opracowaniem na własną rękę – o ile ma przynajmniej jakieś podstawowe umiejętności graficzne, bądź oddać jego wykonanie producentowi buttonów, który poradzi sobie z tym bez większych trudności. Nadruk na przypinki na wesele najczęściej stanowią imiona nowożeńców i data zawarcia związku. Oczywiście odpowiednio wkomponowane w ciekawe tło.