Moduły LED perfekcyjnym rozwiązaniem

Moduły ledowe to perfekcyjnie rozwiązanie stosowane do oświetlenia reklam i banerów. Ich fundamentalnymi walorami są: energooszczędność, trwałość oraz niezawodność. Lampy LED świecą nawet kilkanaście godzin dłużej, aniżeli tradycyjne żarówki. Produkty te dostępne są w różnej bazie kolorystycznej.

Klienci wybierają spośród ogromnej ilości modułów o różnorakich mocach. Ponadto zadbano o bogaty wybór rozmiarów modułów, które idealnie sprawdzają się nawet przy niewielkich gabarytowo napisach. Barwy mieszczą się w zakresie od 2700K do 10000K. Co więcej na półkach sklepowych dominują moduły ledowe w odcieniu czerwonym, niebieskim oraz żółtym. Niezwykłą opcją jest RGB multikolor, który zmienia kolory przy pomocy sterownika. Moduły można zakupić w formie pojedynczych sztuk lub złożonego przewodami łańcucha. Warto zaznaczyć, iż sklepy stacjonarne i internetowego wprowadziły nowe udogodnienie dla konsumentów. Otóż istnieje możliwość zamówienia modułów z podanymi uprzednio rozmiarami. Takie rozwiązanie pozwala na produkcję nastawioną wprost na potrzeby klientów. Kąt świecenia waha się w granicach 160 stopni. Towary posiadają trzyletnią gwarancję i są wodoszczelne. Są także odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Moduły krawędziowe doświetlają nawet do 3,5 metra.

Ponadto zaopatrzone są w stabilizację prądową. Moduł LED przeznaczony jest głównie do reklam – wspaniale oświetla prezentowaną powierzchnię i ma ogromny wpływ na wyniki sprzedaży. Priorytetowym aspektem przy eksponowaniu reklamy jest właściwy dobór oświetlenia. Najlepszy efekt gwarantują jedynie moduły LED.