Powiększanie ust – sekret urody

Kylie Jenner z pewnością wpłynęła na świat urody. Wszyscy oniemieli kiedy zobaczyli jak wygląda w nowej wersji (można zobaczyć w internecie na każdym portalu społecznościowym).

Niepozorna dziewczynka stała się symbolem piękna, zadbania i seksu. Pomogły w tym jej usta, które stały się o wiele większe. Co prawda przez jakiś czas pokrętnie tłumaczyła się używaniem nowych kosmetyków i specjalną techniką malowania, jednak po jakimś czasie przyznała się do zabiegu. stało się bardzo popularne wśród młodszych i starszych dziewczyn, które inspirują się osobowościami z wirtualnego i telewizyjnego świata. Być może nie wszystkim podoba się ta moda, jednak klinika medycyny estetycznej nie może narzekać na zapełnienie grafiku swoich lekarzy. Osoby zajmujące się wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego w usta są bardzo zajęte nie tylko ilością pacjentek (co ciekawe niektórzy mężczyźni również interesują się zabiegiem i zgłaszają na konsultację), lecz także intensywnymi szkoleniami z medycyny estetycznej. Jak wiadomo technologia idzie do przodu. Aby dawać swoim pacjentom to co jest najlepsze trzeba się szkolić i poprawiać swoje umiejętności. Tak samo postępują osoby, których miejscem zatrudnienia jest salon kosmetyczny.

Co prawda nie wszystkie salony są godne polecenia, jednak teoretycznie wszystkie osoby zajmujące się inwazyjnym polepszaniem wyglądu powinny mieć na uwadze stałe dokształcanie. Tyczy się to także używania nowych materiałów, które zawsze powinny być bezpieczne dla organizmu. Wiadomo, że trudno przewidzieć kto jak zareaguje na kwas hialuronowy, ponieważ każdy organizm jest indywidualną całością. Czasami u jednych pacjentek nic się nie dzieje przez wiele lat wstrzykiwania, a czasami u pierwszorazowej klientki jest obrzęk. Należy jednak zawsze zachować jak największą ostrożność.