System Litebox – czysta czy brudna robota

Wszystkie osoby które budowały lub budują dom wiedzą jak trudne i długotrwałe są prace w gruncie przy posadowieniu fundamentów, które stają się filarem każdego budynku niezależnie czy domu mieszkalnego czy przeznaczonego pod działalność gospodarczą.


Czy można przyśpieszyć prace fundamentowe?

Tak i to w sposób zdecydowany. Nowoczesna technologia zawitała również do budownictwa, sprawiając, że prace które wcześniej trwały tygodnie lub miesiące dziś mogą być wykonane w kilka godzin. Nie od dziś wiadomo, że najlepsze są rzeczy proste. Takim też jest system aluminiowy, a dokładniej ujmując system aluminiowy Litebox. Omawiany system aluminiowy umożliwia dynamicznie wykonanie fundamentów, gdyż oszczędza się czas i pracę na ręczne szalowanie. System aluminiowy Litebox jest uniwersalny. Może być używany do szalowania fundamentów budynków o prostej linii zabudowy, ale także budynków wymagających załamań, niesymetrycznych kątów.

Dla kogo system aluminiowy Litebox ?

System dedykowany jest dla wszystkich firm budowlanych, a także osób prywatnych realizujących swoje marzenia o własny domu. Prostota użycia jest jego fundamentalną zaletą. Nie trzeba mieć wiedzy technicznej, wystarczy małe wyobrażenie przestrzenne. System montażu jest prosty, nie wymaga skop likowanych narzędzi. Wystarczą zwykłe klucze i chęci do pracy. Tak i to jest jego olbrzymia zaleta. Szybki montaż sprawia, że możesz dopasować czas do cyklu natury: pogody, temperatury. Standardowe szalowanie jest czynnością czasochłonną, zaś gotowy system aluminiowy Litebox z prostym i szybkim montażem gwarantuje wykonanie najlepszych fundamentów o płaskiej i gładkiej powierzchni. Jego niebagatelną zaletą jest również waga oraz niewielkie rozmiary. System aluminiowy Litebox idealny do zastosowania w warunkach miejskich o gęstej zabudowie i ograniczonym polu manewru.